دانلود رایگان کتاب خاک های تالاب ها (WETLAND SOILS Genesis, Hydrology, Landscapes, and Classification)


دسته بندی: منتشر شده در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۸


دانلود رایگان کتاب خاک های تالاب ها (WETLAND SOILS Genesis, Hydrology, Landscapes, and Classification)

این کتاب با فرمت PDF بوده وتعداد صفحات آن ۴۳۲ صفحه است. برای دانلود روی آیکون سبز رنگ ذیل  متن توضیحات کلیک کنید

توضیحات کتاب  :

کتاب خاک های تالاب: پیدایش، هیدرولوژی، مناظر، و طبقه بندی ، اطلاعاتی از پوشش خاک های تالاب از فلوریدا به آلاسکا، در مورد انواع خاک های هیدرولیکی را فراهم می کند.این کتاب بر روی مورفولوژی خاک (خاک های مرطوب) با مشارکت دانشمندان خاک که دارای تجربه گسترده ای در زمین هستند، تمرکز می کند که بیشترین تالاب ها را از زیربناهای شمال به خود جلب می کند. تاکنون هیچ کتابی به موضوع خاک های هیدرولیکی و مناظر آنها اختصاص داده نشده است. این کتاب به خوبی سازمان یافته و به سه بخش تقسیم شده است. قسمت اول، مفاهیم، ​​فرآیندها و خصوصیات جنبه های خاک های هیدرولیکی را که تقریبا در هر خاک هیدرولیکی وجود دارد، بررسی می کند. قسمت دوم خاک را در انواع خاصی از تالاب ها و عملکرد های مختلف آنها اجرا موردبررسی قرار می دهد. قسمت سوم تأکید بر شرایط ویژه تالاب ها مانند خاک های تشکیل شده از شن و ماسه، خاک های آلی در شمال آمریکای شمالی، تالاب های پرایری، تالاب ها در شرایط شور، هوای خشک و تالاب هایی با هیدرولوژی اصلاح شده است را مورد کنکاش و مطالعه قرار می دهد. با استفاده از این مرجع شما براحتی به بسیاری از اطلاعات و مسایلی که در مورد ویژگی خاک های تالاب ها وجود دارد دسترسی خواهید داشت و با موضوعات خاصی آشنا خواهید شد.

کد ISBN کتاب : ISBN-13: ۹۷۸-۱۵۶۶۷۰۴۸۴۷


برای دانلود کتاب روی آیکون ذیل کلیک کنید

 

دانلود کتاب

 


برای مشاهده کتاب در سایت آمازون:  

مشاهده کتاب

 کاربر گرامی برای پشتیبانی حتما در سایت ثبت نام و با وارد شدن در پنل کاربری می توانید از بخش تیکت با پشتیبان در ارتباط باشید.

 

برای سفارش کتاب در رشته محیط زیست ،کشاورزی و یا علوم پایه از سایت آمازون و یا ارایه مطلب( پاورپوینت) با عنوان خاص (ذکر عنوان پاورپوینت الزامیست) می توانید درخواستتان را در پنل کاربری به پشتیبان تیکت نمایید نتیجه در خواستتان در حداقل زمان ممکن به اطلاعتان رسانده می شود

 


برای اطلاع از آخرین کتاب ها ، مقالات ، پاورپوینت های تخصصی درحوزه محیط زیست حتما در سایت عضو شوید.


نویسنده این مطلب: enviroscience

دیدگاه خود را بنویسید