دانلود کتاب Encyclopedia of Environment and Society


دسته بندی: منتشر شده در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸

Encyclopedia of Environment and Society

FIRST EDITION

FIVE VOLUME SET
ISBN 978-1-4129-2761-1
This book is printed on acid-free paper.

نویسنده / گردآورنده: Paul Robbins – University of Wisconsin, Madison, USA

سال انتشار کتاب : ۲۰۰۷

  • تعداد صفحات کتاب:  ۲۲۵۰ صفحه

  • فرمت کتاب:  pdf

  • زبان  : انگلیسی

توضیحات در مورد این کتاب

این کتاب مجموعه ای جامع از مقالات متنوع با عنوان دائره المعارف محیط زیست و جامعه در سال 2007 توسط موسسه انتشاراتی سیج(sage) منتشر گردید با توجه به حجم بسیار زیادی از اطلاعات و موضوعات متعددی که در هر موضوع به آن پرداخته است می توان به جرات گفت که این مجموعه می تواند کمک شایانی به محققان و پژوهشگران در حوزه محیط زیست بنماید. این کتاب تلفیقی از دو مفهوم مرتبط به هم است یکی  سیاست ها ، تصمیم گیری ها ،مشکلات و مسائل حاکم بر جامعه و شاخه دیگری مفاهیم و موضوعات محیط زیست و نقش آنها در شکل گیری جوامع و سیاست های جوامع است. اگرچه این کتاب به زبان انگلیسی نوشته شده است اما قابل استناد و بهره برداری در هر موضوعیست که مد نظر محققان است.

در مورد کتاب :

The Encyclopedia of Environment and Society brings together multiplying issues, concepts, theories, examples, problems, and policies, with the explicit goal of explicitly expressing an emergent way of thinking about people and nature. With more than 1,200 entries written by experts from incredibly diverse fields, this innovative resource is a first step towards diving into the deep pool of emerging knowledge. The five volumes of this Encyclopedia represent more than a catalog of terms. Rather, they capture the spirit of the moment, a fascinating time when global warming and genetic engineering represent just two of the most obvious examples of socio-environmental issues.

ترجمه گوگل به فارسی:

این کتاب مجموعه ای جامع با عنوان دائره المعارف محیط و جامعه ، موضوعات متعدد ، مفاهیم ، تئوری ها ، مثال ها ، مشکلات و سیاست ها را با هدف بیان صریح فکری جدید در مورد مردم و طبیعت گرد هم می آورد. با بیش از ۱۲۰۰ مدخل که توسط متخصصان رشته های فوق العاده متنوع نوشته شده است ، این منبع ابتکاری اولین قدم به سوی غواصی در عمق دانش نو ظهور است. پنج جلد این دائره المعارف بیش از یک فهرست اصطلاحات را نشان می دهد. در عوض ، آنها روح لحظه را به خود جلب می کنند ، یک زمان جذاب که گرم شدن کره زمین و مهندسی ژنتیک تنها دو نمونه بارز از موضوعات اجتماعی و زیست محیطی را نشان می دهند.

فهرست مطالب کتاب:

Introduction             vii
Reader’s Guide         xi
List of Articles          xix
List of Contributors xxvii
Maps                         xxxi
Articles A to Z          ۱–۲۰۱۴
Resource Guide       ۲۰۱۵
Chronology              ۲۰۲۱
Glossary                   ۲۰۲۹
Appendix                  ۲۰۵۱


برای خرید و  دانلود این کتاب اینجا را کلیک کنید

برای اطلاع از آخرین کتاب ها ، مقالات ، پاورپوینت های تخصصی درحوزه محیط زیست حتما در سایت عضو شوید.

در صورت هرگونه درخواست و یا سوال پیامتان را به پشتییبان ارسال کنید:

.

ارتباط با پشتیبان  کانال تلگرام سایت


[supsystic-form id=11]


نویسنده این مطلب: enviroscience

دیدگاه خود را بنویسید