کاربر گرامی لطفا به مواردی که ذیلا ارایه می شود دقت نموده و پس از مطالعه دقیق آن و در صورت پذیرش متن ذیل در نحوه بازگشت مبالغ پرداختی نسبت به خرید محصولات خود اقدام نمایید.

  • سیاست بازپرداخت و بازگشت مبالغ پرداختی در ازای دریافت محصولات دانلودی از سایت علمی تخصصی علوم محیط زیست  درصورتی قابل اجراست که ۱- محتوای درج شده در سایت با محتوای دانلود شده کاملا متفاوت بوده و ۲- محتوای فایل دانلودی دارای اشکال غیر قابل برطرف و این اشکال از سوی وب سایت باشد.

  • مدت زمان بازگشت وجه پس از پرداخت و پس از اعلام نارضایتی کاربر به دلایل فوق الذکر تا ۷۲ ساعت می باشد. درصورتی که از زمان مهلت اعلام شده ، کاربر اقدام به درخواست بازگشت وجه نماید مدیریت وب سایت هیچگونه تعهدی در بازگشت وجه پرداختی نخواهد داشت و مدیریت وب سایت پس از ۷۲ ساعت خرید صورت گرفته توسط کاربر ، را تمام شده تلقی می نماید.

  • درصورتی درخواست های کاربران واجد شرایط بازگشت وجه خواهد بود، که محصول دانلودی کاربران بدلایل خرابی در محتوای فایل و یا غیر مرتبط بودن فایل با خرید کاربران یا اینکه صفحه ارایه فایل در سایت با محتوای فایل دریافتی توسط کاربر متفاوت بوده و یا لینک دریافت فایل خراب باشد.

مواردی که امکان برگشت وجه در آن ممکن نیست:

  • محصولات نرم افزاری قابل دانلود از سایت

  • عدم ارایه رسید یا مدرکی که اثبات نماید که خریدی از سوی کاربر صورت گرفته باشد.

نحوه بازپرداخت

پس از دریافت درخواست بازگشت هزینه از طریق تلفن / پیامک/ایمیل از سوی کاربر وفق شرایط گفته شده در متن این سیاست و پس از ارایه مدارک مربوطه از جمله رسید پرداختی و تصویر خرابی فایل مدیریت وب سایت  پس از بازرسی موضوع درخواست کاربر، ایمیلی برای اطلاع کاربر مبنی بر تایید یا عدم تایید درخواست ارسال می شود.

در صورت تایید درخواست کاربر، بازپرداخت وجه مورد پردازش قرار گرفته و مبلغ پرداختی به شماره حساب بانکی که از کاربر دریافت خواهد شد واریز می گردد.

بازپرداخت دیر یا از دست رفته

اگر کاربر پس از بازپرداخت وجه پیام بازپرداختی از بانک دریافت نکرده‌ باشد، لازم است کاربر ابتدا حساب بانکی خود را بررسی کند.

سپس با بانکی که شماره حساب کاربردر آن افتتاح شده است تماس بگیرد، ممکن است مدتی طول بکشد تا وجه بازگشتی به حساب کاربر واریز شود.

درصورتی که کاربر همه این فرایند را انجام داده باشد و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده است، کاربر می تواند موضوع را با ما از طریق enviroscienceir@gmail.com  یا شماره  همراه مندرج در وب سایت درمیان گذاشته و پیگیری نماید.