خانه / دانلود کتاب / دانلود کتاب عدالت اتمسفری (Atmospheric Justice)

دانلود کتاب عدالت اتمسفری (Atmospheric Justice)

مشخصات کتاب:

نام کتاب: Atmospheric Justice

 

نویسنده / تهیه کننده: steve vanderheiden

سال انتشار: ۲۰۰۸

انتشارات :  Oxford University Press, Inc

تعداد صفحات کتاب: ۳۰۳ صفحه

فرمت کتاب :  PDF  (مصور ،جداول،شکل،گراف،محاسبات ریاضی)

زبان  کتاب : انگلیسی

هنگامی که سیاست ها و فعالیت های یک کشور یا نسلی به ملت های دیگر و نسل های بعدی آسیب برساند ، آن سیاست ها ، کشور و نسل ، بی عدالتی های جدی را برای دیگران بوجود می آورند. طرفداران یک روند بین المللی توسعه سیاست های آب و هوایی با شناخت تهدید وسیع ناشی از تغییر شرایط آب و هوایی ، صراحتاً قصد داشتند تا این تهدیدات زیست محیطی معاصر را به روشی که عدالت را ارتقا می بخشد ، کاهش دهند. با این وجود ، در حالی که عدالت به عنوان هدف اصلی سیاست جهانی آب و هوا ، شریف ترین آرزو این جنبش می شود، برای سیاستگذاران همچنان یک چالش جدی است. عدالت اتمسفر ، اولین تک اثر نویسنده تئوری سیاسی است که از طریق چارچوبهای مفهومی عدالت ، برابری و مسئولیت ، این چالش فشرده را برطرف می کند. در طول این مطالعه ی پرتحرک ، استیو واندرهیدن با بررسی چگونگی ایجاد تغییرات اقلیمی به بیان موضوعات مربوط به عدالت بین المللی و بین نسلی در جهت راه های دستیابی به عدالت محیطی می پردازد. علاوه بر این ، او در نظر می گیرد که چگونه طراحی یک رژیم جهانی آب و هوا ممکن است این اهداف را در نظر بگیرد. او با درگیر شدن با اصول فیلسوف مشهور سیاسی جان راولز ، با تأثیرگذاری در نیازهای نسلهای آینده ، روی آنها بطور گسترده بحث می کند. واندرهیدن همچنین نشان می دهد که چگونه تئوری سیاسی می تواند در دستیابی به درک بهتر از پاسخ مناسب بشر به تغییرات آب و هوا کمک کند.

وی با نشان دادن چگونگی ارائه سیاستهای اقلیمی برای حل و فصل اختلافات معاصر در نظریه سیاسی ، روش هایی را با بکار بردن تئوری هنجاری برای سیاست به ما نشان می دهد تا هر دو را بهتر بشناسیم . در مجموع کتاب عدالت اتمسفر بطور کامل قدم مهمی در جهت ارائه مجموعه ای از اصول اول تحقیق و استدلال متقاعد کننده ، با دقت و تفصیل برای دستیابی به عدالت محیطی برمی دارد.

مشاهده کتاب

مشاهده کتاب

برای خرید و دانلود فایل برروی دکمه ذیل کلیک کنید:

رمز فایل: ۹۰۲۶

بهای فایل: ۴۰۰۰۰ ریال

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

برای اطلاع از آخرین کتاب ها ، مقالات ، پاورپوینت های تخصصی در حوزه محیط زیست حتما در سایت عضو شوید.

در صورت هرگونه سوال:

پیامک :۰۹۳۶۸۶۶۰۱۵۱

ایمیل: enviroscienceir@gmail.com

همچنین ببینید

دانلود مقاله Evaluation of heavy metal contamination using environmetrics and indexing approach for River Yamuna, Delhi stretch,India

مشخصات مقاله انگلیسی (PDF)                          …

پاسخی بگذارید